İletişim Bilgileri

Telefon: < 020 3432 4670

Cep Telefonu:  07717 830 809

Email:  bbaytu@baytu.com

"Şirketimizin yurtiçi ve yurtdışı organizasyonlarında tercümanlık ve yazılı metin çeviri işlerinde çalıştığımız Burak Baytu'dan son derece memnun olduğumuzu belirtmek isteriz. Bugüne kadar vermiş olduğumuz işlerde başarılı olmuşlardır. Her konuda tavsiye ederiz."

Ruhi ÜYSEN (Direktör)
Üysen İnşaat Hizmetleri A.Ş.

"Burak Baytu’nun çeviri hizmetlerinden gerek şirket içi gerekse müşterilerimize yönelik çalışmalarımızda yararlanıyoruz Bir Halka İlişkiler firması olarak işimiz kelimelere dayanıyor ve söylenmek istenen bir çok mesaj çeviride kaybolabiliyor. Burak Baytu'nun çevirilerine bu anlamda çok güveniyoruz! Yaptığı çevirilerde öncelikle İngilizce metinde söylenmek istenenin özüne inerek Türkçe'de de ayni mesajın karşıya ulaşmasını temin ediyor.

İpek ÖZERİM (Direktör)
Prickly Pear (Kültür ve İletişim Ajansı)

"PASSPORT Kültür programımızın resmi çevirmen/tercümanı olarak mükemmel bir iş çıkartmakta olan Sayın Baytu'nun hizmetlerini güvenle tavsiye ediyoruz."

Tomer ORNI (Başkanvekili)
ECJC -European Council of Jewish Communities

"Sayın Burak Baytu'nun derneğimiz adına sunmuş olduğu çeviri ve tercüme hizmetlerinden son derece memnun olduğumuzu ifade eder, hizmetlerini tavsiye ederiz."

Türkiye İsrail Dostluk ve İşbirliği Derneği Başkanı